O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego początku koncentruję się na tym, żeby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz rady, z których będą sposobność czerpać korzyści. Publikuję, dlatego że lubię, ale i z powodu tego, że chcę rozwijać własny warsztat – dlatego jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, i nawet krytykę co oczywiste zdrową).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka miłych chwil, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy inny punkt postrzegania i różne poglądy, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad napisaniem paru słów od siebie, również jeśli okażą się one krytykujące – dzięki takim komentarzom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – jeśli się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego poznawania bloga. Jest on dosyć pokaźny, w związku z tym mam nadzieję, że każdy będzie mógł wyszukać tu coś dla siebie!