Lakiery hybrydowe od Semilac

2020-11-25

Producentem lakierów żelowych do paznokci Semilac jest polska firma Nesperta. Jej produkty trafiają do największych europejskich salonów kosmetycznych, a profesjonaliści od dawna docenili wyjątkowe połączenie przystępnych cen i doskonałej jakości powłok. Wśród zalet, jest duży wybór odcieni i efektów, wytrzymałość, trwałość (do dwóch do trzech tygodni), brak negatywnego wpływu na płytkę.

Semilac - manicure doskonały

Firma Nesperta oferuje produkty dla profesjonalistów. Przedstawiciele firmy polecają kupującym szkolenia, by móc w pełni wykorzystać potencjał jaki dają lakiery hybrydowe Semilac. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantuje, że każdy wykonany zabieg manicure będzie efektowny i w pełni bezpieczny. Produkty firmy cechuję najbogatszy wybór efektów, odcieni, proszków akrylowych. Wygodne, ergonomiczne pędzelki - mają gęste kosmki, które nie kruszą się, a po dotknięciu tworzą „wachlarz”. To też ekonomiczne zużycie, wysokiej jakości pigmenty, optymalna konsystencja, możliwość nakładania żelu w jednej warstwie. Ostatecznie jest to też trwałość do 21 dni i ceny produktów.

Zadbane dłonie dzięki Semilac

Powłoki żelowe mają bardzo szybkie utwardzanie dzięki zastosowaniu specjalnego sprzętu suszącego. Lakiery hybrydowe tej firmy stały się doskonałą alternatywą dla przedłużania paznokci. Teraz dłonie mogą wyglądać na zadbane przez długi czas bez korekty i bez ryzyka uszkodzenia płytki. Oprócz samych lakierów żelowych, firma produkuje też:

• lakiery do paznokci;

• materiały do przedłużania paznokci;

• narzędzia projektowe;

• zestawy startowe;

• sprzęt i narzędzia do manicure i pedicure;

Akcesoria od Semilac

Charakterystyczną cechą produktów firmy jest ich wysoka jakość. Firma przestrzega wysokich europejskich standardów produkcyjnych, wszystkie produkty są dokładnie testowane pod kątem skuteczności i nieszkodliwości. Efektem tego otrzymujemy manicure, który nie psuje paznokci i utrzymuje się dłużej niż 2 tygodnie, nie blaknie i się nie złuszcza. Od 2012 roku firma jest liderem na rynku produktów do pielęgnacji paznokci dzięki pragmatycznemu podejściu do procesu produkcji (potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami jakości ProYou, Dermatest, zgodność z normą ISO 22216). Te produkty są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Kreatywność w zwykłych rzeczach

Firma oferuje szereg produktów, od lakierów klasycznych i żelowych do paznokci, materiałów do ich przedłużania, usuwania, a kończąc na profesjonalnych narzędziach dla wykonujących manicure i pedicure. Światowy sukces firmie przyniosły lakiery hybrydowe, które w harmonijny sposób łączą właściwości zarówno samego lakieru, jak i żelu klasycznego i ultrafioletowego. To połączenie 3w1 gwarantuje, że efekt manicure będzie bardziej niż trwały. Potwierdzają to opinie użytkowników, którzy twierdzą, że przeciętnie paznokcie nadal wyglądają tak samo jasno, a powłoka nie pęka i nie pozostaje za płytką paznokcia. Zastosowany pigment jest na tyle dobry, że wystarczy nałożyć na paznokieć jeden lakier. Możesz wybrać pożądany ton z palety zawierającej prawie dwieście kolorów.

Misją każdego sklepu jest dostarczanie klientom tylko najlepszych kosmetyków i perfum od czołowych światowych producentów. Zaś produkty polskiej firmy w pełni spełniają te kryteria. Lakiery i inne produkty firmy możemy znaleźć w sklepach w Polsce, ale też praktycznie w całej Europie, a także w Rosji i Ameryce Północnej. Przez wielu ekspertów lakiery żelowe polskiej firmy są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Klienci doceniają zwłaszcza ich wyjątkową trwałość w stosunku do ceny oraz jakości i bezpieczeństwa.